Türkçe İngilizce

Yasal Uyarı

Bu web sitesinde kullanılan bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak kullanılmış olup, Türkiye Barolar Birliği tarafından yayımlanan Mesleki Kurallar ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin hiçbiri bilgi hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Bu nedenle herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır.

Bu kapsamda, bu internet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan kanun ve ikincil mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu nedenle, www.ezgiakyil.av.tr bu sitede yer alan herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

Ziyaretçiler, web sitesinde sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Avukat Ezgi Akyıl Dumlu, ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Bu web sitesinde ve sair platformlarda yer alan bilgi, belge, açıklama, görsel ve sair unsurlardan doğan her türlü hak Avukat Ezgi Akyıl Dumlu’ya ait olup Avukat Ezgi Akyıl Dumlu’nun izni olmaksızın kullanılamaz.

İletişim formu veya e-mail ile Avukat Ezgi Akyıl Dumlu’ya gönderilen herhangi bir bilgi veya bu sitenin veya içerdiği bilgilerin herhangi başka bir şekilde kullanımı, hiçbir şekilde avukat - müvekkil ilişkisi oluşturmayacağı gibi büromuzun var olan müvekkilleri ile de kısmi avukat - müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler yasal uyarı metninde yer alan hususları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım